Obličejová radiofrekvence

Radiofrekvence obličeje je metoda známá také pod názvem New Age Facelift. Jedná se o neinvazivní techniku medicínským přístrojem EXILIS, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí, nosu a úst, vyhlazené article rewriter – essay checker, proofreader nebo zjemněné vrásky, odstranění sestouplých buclatých částí v obličeji, na čelistech a v podbradku. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po akné Výborná je i na omlazení hřbetů rukou. Výsledek ošetření je trvalý, omlazuje nejméně o 5 let.

Invazivní, tedy chirurgický zásah většinou stačí jednou. Ne každý je ochoten však absolvovat narkózu, řezání, jizvy, příp. změnu výrazu či voskový vzhled pleti.  Méně invazivní metody, protože jsou jemnější, nejsou tak razantní, jako je např. radiofrekvence, jsou tedy proto třeba absolvovat víckrát po sobě. Ideální je  4 – 6 ošetření. Výsledky jsou pak výrazné a trvalé, protože dochází k přirozené obnově stárnutím potrhaného a poškozeného kolagenu a elastinu až uvnitř kůže. Pokožce obličeje se tak navrací hebkost, pružnost a pevnost.

Ošetření je ideální pro osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu či jakékoliv jiné části těla, pro osoby, ženy i muže, které chtějí výrazně zlepšit svůj vzhled. Pro zastavení stárnutí je dobré začít absolvovat radiofrekvenci již před 35. rokem. Pro výrazné zpětné omlazení pak kdykoliv. Po 55. roce je ideální zkombinovat ji s neinvazivní mezoterapií aquaforézou. Vše záleží na stavu pleti .Většina klientů však začne hledat renovační ošetření o mnoho let později, než by bylo vhodné.

Průběh ošetření

o nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, prokrvená. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Protože stárnutí nelze zastavit, je vhodné buď průběžně, nebo formou kúr v určitých intervalech ošetření opakovat.

Radiofrekvenci je vhodné kombinovat s jinými druhy ošetření jako je neinvazivní mezoterapie, která je vhodná pro pokožky silně dehydrované a navíc takto kombinované ošetření prodlužuje výsledky radiofrekvenčního ošetření. Každé z těchto http://writemypaperz.com ošetření se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napomáhá dosažení celkového excelentního omlazení obličeje.

Zároveň díky prohřívání tukových buněk až do hloubky 5 -10 mm dochází ke zrychlení metabolického cyklu, což má za následek zmenšení tukových buněk a vyhlazení povislých a deformovaných obličejových kontur a brady.

Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4 – 6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza cca 7 – 14 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.

Kontraindikace

Těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, rakovina, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v těle

Ceník (jedno ošetření)

1. ošetření Každé další
Obličej 2 100 Kč 1 980 Kč
Obličej a krk 2 700 Kč 2 400 Kč
Obličej, krk a dekolt 3 300 Kč 2 990 Kč

Obličejová radiofrekvence pracuje na úrovni obnovy  kolagenu a elastinu v kůži, aquaforéza pracuje zase na úrovni renovace kožních buněk a navíc podporuje další renovaci kolagenu a elastinu. Je možná kombinace těchto dvou postupů, kdy dochází k naprosto excelentnímu výsledku.