Neoperativní lifting obličeje a těla

NEW AGE FACELIFT

Stárnutí přerušeno.

MEDICÍNSKÝM PŘÍSTROJEM EXILIS je metoda známá také pod názvem New  Facelift – nechirurgický lifting nové generace. A máme ji v Ostravě.  Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí, prokrvení a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí, nosu a úst, vyhlazené nebo zjemněné vrásky na obličeji, těle nebo i např. na hřbetech rukou. Dokáže vyhlazovat i pleť poničenou akné. Výsledek ošetření je trvalý, PROTOŽE v pleti se po ošetření tímto přístrojem obnoví vlastní nový kolagen. Omlazuje nejméně o 5 let.

CENA – Obličejová radiofrekvence

1. ošetření                   Každé další
Obličej                                1 200 Kč                     800 Kč
Obličej a krk                        1 600 Kč                  1 100 Kč

Obličej, krk a dekolt              1 900 Kč                  1 500 Kč

Výhodný balíček 5 x ošetření obličeje 3 500 Kč Výhodný balíček – 5 x ošetření obličeje a krku 3 900 Kč

——————————————————————————————————

Aquaforézaneinvazivní botox, je hlavně v zahraničí jedním z nejnovějších a nejpopulárnějších způsobů redukce vrásek, ochablosti pleti v obličeji.  Terapie původně spočívala v mnohočetné aplikaci  látek injekcí do kůže a podkoží. Tato původní metoda je velmi účinná, avšak nevýhodou jsou všechna rizika spojená s invazivním, tedy operačním, zákrokem (bolestivost, modřiny, záněty). Aquaforéza je léčba založená na kombinaci laseru a speciálních elektrických impulzů, které dokážou otevřít pleť a vpravit do ní speciální přírodní substance,  a tak dochází k trvalé obnově kožních buněk, kolagenuelastinu, hloubkové hydrataci, renovaci a vyhlazení vrásek.

Aquaforéza – neinvazivní botox

Shrnuto, radiofrekvence obličeje pracuje na úrovni obnovy  kolagenu a elastinu v kůži, aquaforéza pracuje zase na úrovni kožních buněk a navíc podporuje další renovaci kolagenu a elastinu. Kombinací těchto dvou postupů dochází k excelentnímu výsledku.

Aquaforéza – kromě vyhlazování vrásek cíleně do hloubky ovlivňuje narušené procesy v léčené oblasti jako je mikrocirkulace, lymfatická cirkulace, krevní zásobení, posílení svalů, spalování tuků, léčení různých lehčích poškození a ochablosti pleti, a také novou tvorbu kolagenu.

Kompletní aquaforézní neinvazivní péče zahrnuje opakování sezení. Každá jednotlivá oblast má svůj specifický program ošetření, které trvá přibližně 40 minut, má pro klientky příjemný průběh.

 

Vlastní proces terapie zahrnuje celkem 4 fáze:                                                           fáze – laserová terapie                                                                                             fáze – aktivní transport účinných látek až do podkoží fáze – svalová tonizace

———————————————————————————————

CENA
– vyhlazení vrásek kolem očí, nosoretních rýh, zpevnění povadlých tváří a čelistí
– odstraňování dvojité nebo povislé brady
– vyžehlení dekoltu
1 200,-    za jedno ošetření obličeje
800,-    za každé další ošetření obličeje
1 600-    za jedno ošetření obličeje a krku
1 500,-    za každé další ošetření obličeje a krku

Výhodný balíček – 5 x ošetření obličeje                 3 300 Kč                                 Výhodný balíček – 5 x ošetření obličeje a krku      3 900 Kč

Ošetření je výborné pro intenzívní hloubkovou hydrataci a omlazení jakékoliv, ale zejména zralé, povolené a vysušené pleti. Vhodné kombinovat s radiofrekvenčním liftingem pleti po cca 55. roce, kdy pleť je již značně dehydrovaná.

 

5 ošetření aquaforézou (vč.krku) + 3 radiofrekvence  6 000 Kč

6 ošetření aquaforézou (vč.krku) + 4 radiofrekvence  7 800 Kč

………………….

! ! !
NEJNOVĚJŠÍ FACELIFT RADIOFREKVENCÍ mediciníských přístrojem EXILIS PRO VYHLAZENÍ OBLIČEJE I TĚLA, stejně jako pro liposukci vybraných partií, ZÍSKALA DALŠÍ OCENĚNÍ – TENTOKRÁT ZA CENU ZA NEJLEPŠÍ PRODUKT NA ZPEVNĚNÍ A VYPNUTÍ PLETI BEZ CHIRURGIECKÉHO FACELIFTU  NA AMERICEKÉM PRESTIŽNÍM SUMMITU THE Aestetic Show v LAS VEGAS !!!

Radiofrekvence obličeje i těla přístrojem Exilis v Ostravě.

Boston, USA 16. dubna 2012 – BTL Industries oznámila, že její vlajková loď EXILIS radiofrekvenční (RF) přístroj byl v roce 2012 jmenován profesionály z oblasti estetické medicíny vítězem na summitu THE Aesthetic Show (TAS). Exilis získal nejvyšší uznání a ocenění v kategorii Skin Tightening pro svou neinvazivní technologii dynamické monopolární RF, přinášející ideální efekt na tvorbu nového kolagenu a zpevňování  podkoží kombinací tepelné energie a chlazení, čímž se při terapii dosahuje požadovaných  trvalých kosmetických výsledků na úrovni plastické chirurgie.

„Je nám ctí, že jsme s přístrojem EXILIS RF zvítězili na Product Award from TAS 2012,“ řekl Marcel Besse, prezident a generální ředitel BTL USA. „Exilis poskytuje terapeutům a jejich klientům cenově dostupné, prakticky bezbolestné řešení pro neinvazivní liftingzpevnění a vyhlazení pleti, přičemž jeho obsluha je velmi snadná. Exilis je pro lékaře a terapeuty výhodný jednak z hlediska dodatečných nízkých provozních nákladů, jednak pro variabilitu kosmetických ošetření pro klienty – od hlavy až k patě a to ve špičkové kvalitě.“

Ocenění pro nejlepší estetické produkty Product Award from TAS si od počátku klade za cíl podpořit přední světové výrobce přístrojů pro estetickou medicínu v jejich úspěších na poli technologických inovací – od injekčních aplikací obličejových výplní přes obličejový facelifting k produktům na anti-aging péči o pleť, trvalou epilaci i mimo ně.

„Toto vysoké ocenění (Product Award from TAS 2012) představuje projekt na počest průmyslovým inovátorům za jejich příspěvky k rozvoji v našem oboru.“ řekl Michael Moretti, zakladatel MII a vedoucí programu THE Aesthetic Show. „Zároveň se díky tomuto projektu vytváří příležitost pro lékaře a terapeuty v estetické medicíně poznávat a hodnotit ty nejlepší produkty a služby, které používají, aby svým klientům dennodenně poskytovali terapie s úžasnými výsledky.“

Inaugurační vítězové THE Best Aesthetic Products Awards byly zvoleni on-line hlasováním estetických klinik a center napříč celými USA. Hlasování probíhalo i přímo při setkání odborníků na místě summitu v Las Vegas. Produkty, které získaly nejvíce hlasů, byly oceněny na slavnostním předávání cen THE Best Aesthetic Products Awards, pořádané Andrew P. Ordon, MD, rovněž spolupořadatelem denně vysílané talk-show The Doctors