PŘEKYSELENÍ ORGANISMU A PŘIROZENÉ HUBNUTÍ

Pracujeme s uceleným systémem, který je určen pro laiky a klienty trpící chronickými bolestmi, kardiovaskulárními chorobami, cukrovkou a poruchami pohybového aparátu, kteří se chtějí aktivně podílet na sebeuzdravení, zbavit se bolestí trvale, zbavit se závislosti na lécích proti bolesti, a naučit se účinně regenerovat svůj organismus sami. A to nejen u sebe, ale i u svých dětí nebo dalších rodinných příslušníků.

Centrum zdravé krásy MIOVA je zároveň odborné konzultační středisko přirozeného hubnutí Institutu preventivní medicíny pro Ostravu a Severní Moravu.

Překyselení organismu je v současném světě jedním z nejnebezpečnějších degenerativních stavů vůbec. Obzvláště proto, že mu doposud není věnována patřičná pozornost. Překyselení, jeho dopady a souvislosti, zdá se unikají jak oficiální nauce o zdraví, tak i nám samotným. Málokdo si doposud dokáže uvědomit přímý vztah mezi možným dlouhodobým nadbytkem kyselin v organismu a zdravím. Zastánci klasické medicíny a další odborníci obvykle neshledávájí pro teorii překyselení dostatek hmatatelných důkazů. A velká část veřejnosti je zase názorově závislá ne této odborné části veřejnosti. Bílý plášť. Přesto se zdá být velmi pravděpodobné, že zdraví či alespoň stav bez nemoci jsou bezprostředně závislé acidobazické rovnováze, tedy na rovnováze kyselých a zásaditých látek v těle. Stav nadbytku kyselin způsobuje či navíc zhoršuje drtivou většinu nemocí. Co to znamená . Podle významných světových autorů totiž téměř není možno onemocnět , dokážeme – li udržet správnou zásadito-kyselou rovnováhu v organismu. Přinejmenším je možné se s přehledem vyhnout riziku civilizačních degenerativních onemocnění !!!

A nyní by mohl následovat dlouhý výčet chorob počínaje alergiemi, dnou, artritidami, artrózami… a konče např. žaludečními vředy, žlučníkovými či ledvinovými kameny, infarktem a rakovinou. Věděli jste, že rakovina je kyselá nemoc č. 1? Rakovina miluje překyselený organismus. A bludný kruh se ještě navíc prohlubuje faktem, že v kyselém prostředí se daří kvasinkám, plísním, mykotoxinům a dalším organismům, které se dále množí a stejně jako jiný jakýkoliv organismus vylučují, a to do našeho těla. A kromě toho, že jsou opět kyselé, ještě navíc přispívají svoji toxicitou k prohlubování některých stavů, vedoucích k chronické těžké únavě.

JEŠTĚ DALŠÍ KYSELINY – PSYCHIKA

Ještě jeden zázračný systém nám pomáhá k překyselení. Jsou to naše emoce. Kdo by to řekl? Vždyť emoce nejsou ani špatné jídlo ani špatný vzduch ani cigareta… A je to i opačně. Pokud jsme překyselení, nemůžeme zvládat stres. Naopak stres podporuje překyselení. A co je to vlastně stres? Strach. Strach ze ……….všeho možného. A tak bereme antidepresiva. A co tak zlikvidovat příčinu?

A NYNÍ JEŠTĚ MALINKO K HUBNUTÍ

Dokud nedáme do pořádku acidobazickou rovnováhu, není naše tělo připraveno na to pustit tuky. Víme přece všichni, že když tělo strádá, pustí svaly, tuky si drží a sotva se vrátíme zpět k našemu běžnému stravování, hups, tělo hladové po živinách přidá ještě nějaké to kilo tuku navíc.  A proto jojo efekty. Je tedy logické, že zároveň s úpravou jídelníčku začneme hýčkat naše tělo, které nám má dobře sloužit.  A jako bonbonek pomůžeme s psychikou, uvolněním stresů, životních bloků a traumat.

Přijďte na konzultaci si popovídat. Je zdarma.

Tel. 777581027